Většina firem potřebuje dopravovat své zboží či pracovníky poskytující služby na různé vzdálenosti a využívá k tomu firemní vozový park. Je zjevné, že vůz podnikatele poskytujícího služby v oblasti finančního poradenství se bude lišit od firmy obchodující s řezanými květinami.

V prvním případě se bude jednat spíše o osobní automobil středního a vyššího standardu, jehož provozní náklady se na celkových nákladech firmy podílejí zanedbatelným procentem, ve druhém případě pak půjde o lehké užitkové vozy, jejichž celkové náklady se na nákladech firmy naopak podílejí významně, neboť předmětem podnikání firmy je služba, tj. distribuce a logistika.

V obou zcela náhodně zvolených případech je však vhodné věnovat tomuto tématu pozornost.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.