Firem, které nechávají sledovat svá služební auta přes GPS, v posledních letech v Česku výrazně přibývá, sledovací systém je nainstalován v desítkách tisíc služebních aut.

Běžné je tedy možné narazit na to, že pracovník firmy, který se při cestě z pracovní schůzky staví za známým, musí vysvětlovat šéfovi, proč si zajel pár kilometrů. nadřízený totiž jeho celou cestu pozoroval on-line na svém počítači.

Společnosti se tak stále častěji zaměřují i na zbytečné náklady při pracovních cestách zaměstnanců. Ovšem podniky často sledují své lidi, aniž by ti o tom věděli. A tím porušují zákon.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.