Mít firemní sídlo na dobré adrese může být jedním z faktorů, které dobře zapůsobí na vaši klientelu, obchodní partnery nebo vás dostane o kousek výše než je konkurence. Ne ale každá firma si může dovolit platit drahou kancelář, navíc, když ji ani mnohdy k podnikání tolik nepotřebuje. 

Jestliže ale potřebujete mít dobrou adresu v obchodním rejstříku a přitom nepotřebujete na denní bázi fyzicky komunikovat s klienty a obchodními partnery či dodavateli, pomoci mohou virtuální kanceláře.

"Velmi často se jedná o společnosti bez zaměstnanců, které podnikají ve službách a dále o společnosti, které sice sídlí v Praze, ale provozovnu mají v nějakém menším městě či vesnici," říká Jana Babůrková, manažerka ze společnosti SMART Office & Companies.

Virtuální kanceláře se hodí pro právnické osoby i pro živnostníky. "Velká část podnikatelů pro své podnikání kamennou kancelář nepotřebuje, obchoduje na internetu, nebo se setkává s klienty v terénu a tak volí možnost přenechat starosti o kancelář specializované firmě," vysvětluje Petra Vosátková, předsedkyně představenstva společnosti FIRMUS, která provozuje virtuální kanceláře po celé ČR.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.