Firmy, které se letos rozhodnou přestěhovat do nových kancelářských prostor, si budou developeři předcházet. Stěhuje se totiž stále méně společností, nové do Česka již tolik neexpandují, ale developeři stále staví nová administrativní centra. I v letošním roce si tak budou nájemníci moct diktovat podmínky nájemného.

Developeři se snaží nájemníky nalákat do svých projektů moderních administrativních budov šetrných na provoz. Pokud ale firmy nemají zásadní důvod ke stěhování, například z důvodu expanze, považují za výhodnější zůstat tam, kde jsou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hon na nájemce. V loňském roce se v Praze pronajalo přes 273 tisíc metrů čtverečních prostor v moderních kancelářích a šlo o třetí nejvyšší číslo za 15 let. Neustále však narůstá podíl smluv, které se pouze obnoví za upravených podmínek. Aktivita je tedy vysoká jen naoko. Firmy se stěhují málo, ale developeři stále staví.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.