Je smutnou skutečností, že do oblasti vzdělávání - a vyjednávání zvláště - investují spíše globální korporace, ačkoli dobře strukturovaný vzdělávací program může zvýšit efektivitu i u malé a středně velké organizace. Podpoří tak její pozici na vysoce konkurenčním, globalizovaném trhu, což je v době ekonomického útlumu (a po jeho skončení) zvláště důležité.

DOVEDNOSTI "NAMĚKKO"

Anglický termín soft skill (měkká dovednost) se využívá ve spojení s dovednostmi, které více než s IQ člověka souvisejí s jeho osobním emočním kvocientem (EQ), charakterovými vlastnostmi, sociálními, komunikačními a jazykovými schopnostmi, přátelskostí a optimismem ve vzájemných vztazích, schopnostmi zvládat konflikty a podobně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.