Filip Mikschik

Studuje ještě Vysokou školu ekonomickou v Praze. Již během studií rozjel svůj první portál FreshGolf.cz. V současné době je především jednatelem společnosti StartupJobs.cz, který propojuje startu-upy a talenty.

Nápad propojit začínající firmy s talentovanými lidmi nosil Filip Mikschik v hlavě téměř jeden a půl roku. K podnikání ho přivedly nejen příběhy inspirativních lidí, s kterými pořádal přednášky, ale také chuť něco vytvořit. Dnes se mu na portále StartupJobs.cz hlásí na pozice do start-upů stovky zájemců měsíčně.

Mezi vaše první projekty patří portál FreshGolf.cz. Co vás k němu dovedlo?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.