Když se řekne co-working, většina lidí si vybaví sdílené pracoviště plné start-upistů a lidí na volné noze. Jenže v posledních letech tento trend pomalu proniká i do korporátního světa. Řada velkých firem vysílá zaměstnance do sdílených kanceláří, nebo dokonce vytváří vlastní co-workingová centra ve svých budovách. Chtějí tak umožnit svým pracovníkům, aby mohli trávit čas v kreativním prostředí, kde můžou načerpat inspiraci, rozvíjet inovativní nápady a získávat zajímavé kontakty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Sdílené pracovní prostory dosud využívali především nezávislí profesionálové a začínající firmy. V poslední době ale co-working láká i korporace.
  • Zaměstnavatelé nechávají své lidi pracovat ve sdílených kancelářích, aby zlepšili spolupráci se start-upy, posílili inovace a nalákali do firmy millenials.
  • Některé společnosti zase budují co-workingová centra ve vlastních budovách. Ty buď pronajímají, nebo využívají jako místo pro kreativní práci a odpočinek vlastních zaměstnanců.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.