Měnící se potřeby zaměstnanců přináší nové nároky na kanceláře. Na trh práce nastupuje takzvaná generace Z, která má oproti svým předchůdcům zcela jiné představy o prostředí, ve kterém by chtěla pracovat. Technologie navíc přetváří styl práce směrem k větší flexibilitě a zároveň sílí tlak na udržitelný provoz kanceláří. V budoucnu přitom tyto trendy ještě zesílí. Ve spolupráci s ředitelkou oddělení pronájmů společnosti Skanska Alexandrou Tomáškovou jsme pro vás připravili tipy, jak už nyní připravit vaši kancelář na budoucí výzvy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pokud plánujete stěhování firmy nebo rekonstrukci kanceláří, měli byste při jejich zařizování myslet i na budoucnost.
  • Počítat byste měli s možným růstem společnosti, změnou legislativních požadavků i s nástupem nové generace zaměstnanců.
  • Na základě toho byste měli uzpůsobit kanceláře tak, abyste současné i budoucí výzvy zvládali co nejsnáze.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.