Propouštění zaměstnanců není nikdy příjemnou záležitostí. Zaměstnanec i zaměstnavatel se mohou, byť i neoprávněně, jeden druhého na trhu práce pro jeho další uplatnění pošpinit a ztížit mu podmínky hledání dalšího zaměstnání či zaměstnanců. Z tohoto důvodu je žádoucí, aby celý proces propouštění byl korektní, klidný a vedený na vysoké profesionální úrovni. O čtyři tipy, jak by měl ukončovací pohovor probíhat a co má splňovat, se s námi podělila Barbora Tomšovská, výkonná ředitelka personální společnosti Touchdown Czech Republic.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.