Hackerské útoky probíhají tiše, mnohdy i zcela bez povšimnutí. Přitom únik citlivých firemních dat může pro menší podnik znamenat i bankrot. Nejsou to však hackeři, kterých by se měly menší firmy nejvíce obávat. Nebezpečí úniku firemních dat číhá zejména v řadách jejich zaměstnanců. Pochybení zaměstnance připadá na polovinu případů odhalených zneužití firemních dat, pouze v pětině případů se tak ale děje záměrně. Vyplývá to z průzkumu, který loni provedla technologická společnost Safetica ve spolupráci s Komorou certifikovaných účetních.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.