Maroko patří k zemím, jejichž potenciál v oblasti vzájemného obchodu české firmy teprve objevují. I přes kulturní odlišnosti, administrativní překážky a značnou vzdálenost je však marocký trh velmi perspektivní. Tuzemské firmy na něm mohou uspět díky "evropské kvalitě" svých výrobků, které ovšem dokážou nabídnout za nižší cenu než tradiční obchodní partneři Maroka, jako jsou Francie, Německo či Španělsko.

Marocké království je podle ústavy z roku 2011 konstituční, demokratickou, parlamentní a sociální monarchií. Marocký král (zemi vládne od roku 1999 Mohamed VI.) má však dosud silné pravomoci. Díky výborným vztahům s Evropskou unií i s USA se Maroko v posledních letech rychle mění v moderní zemi s vyspělou infrastrukturou a rychle rostoucím průmyslem.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.