Růst počtu insolvenčních návrhů se v prvním pololetí letošního roku zastavil. Za prvních šest měsíců rostl oproti stejnému období loni pouze o 1,6 procenta. Výrazný podíl na tomto vývoji má razantní pokles insolvenčních návrhů u firem a živnostníků. V této kategorii se počet insolvenčních návrhů snížil v porovnání s předchozím obdobím o téměř 40 procent. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V lednu letošního roku vstoupila v platnost novela insolvenčního zákona. Změny, které zavádí, se přímo dotýkají podnikatelů, na které byl podán insolvenční návrh. Co si v takové situaci počít a jak řešit své oddlužení, vám v pondělí 28. července v on-line rozhovoru poradil odborník na oddlužení David Vozák.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.