Jak říkával bývalý známý lektor a guru mezilidské komunikace Dale Carnegie, lidé potřebují pocit vlastní důležitosti. Záleží jim na něm více než na ceně a kvalitě produktu. Odosobněné organizace a společnosti je o tento pocit okrádají – lidé mají pocit, že pro ně nic neznamenají.

Proto byste měli dát svým zákazníkům najevo, že i vy jste jenom lidé, a že vám záleží na druhých. Pomoci vám s tím můžou sociální sítě.

Ty se stále častěji stávají pro firmy nástrojem hlavně aby zaujaly co nejvíce lidí a přitáhly je ke jejich produktům  a jejich firmě. Jde však pouze o jednu z forem propagace, která však má tu výhodu, že je v podstatě zdarma.

Navíc, zatímco sociální sítě sledují lidé pravidelně, těžko by mohli pravidelně sledovat všechny stránky, které je zajímají. Proto byste se měli snažit, abyste měli na sociálních sítích co nejvíce fanoušků.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.