Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

vylepšili jsme portál

Více benefitů za stejnou cenu!

ProByznys.info nyní nabízí nové praktické nástroje, které mohou firmám především pomoci získat nové zákazníky. (Více zde)

Přístup k nástrojům získáte po registraci a zaplacení předplatného (od 700 Kč).

Abyste nekupovali zajíce v pytli můžete si nástroje vyzkoušet v rámci registrace zdarma.

PŘEHLEDNĚ: CO VŠE
PORTÁL NYNÍ NABÍZÍ

Máte pocit, že papírovým pohlednicím odzvonilo? Společnost iGATE si myslí opak a naopak věří v jejich nový boom. Na český trh uvedla mobilní aplikaci Postisimo, která umožňuje zaslat skutečnou papírovou pohlednici s vlastním motivem až do poštovní schránky.

Pohlednici uživatel vytvoří z uložených obrázků nebo fotografií přímo v chytrém mobilním telefonu nebo tabletu. V aplikaci pak už jen vyplní nebo vybere z adresáře poštovní adresu a napíše libovolným písmem text o maximální délce 400 znaků.

Adresát i odesílatel může být z jakékoliv země světa, podle nastavení telefonu se nastaví i jazyk aplikace, která je dostupná ve 12 jazycích. Provozovatel garantuje doručení pohlednice do tří pracovních dnů. Celková cena činí 29 Kč včetně tisku a doručení na klasickém pohlednicovém papíru. 

„Okamžitě po zaplacení jde pohlednice do tisku. Poté ji obratem zašleme na zvolenou adresu. Lidé se proto již nemusejí bát, že jejich pohlednice z dovolené dorazí do schránek až po návratu domů,“ říká Pavel Kalčev, marketingový ředitel společnosti iGATE.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.