Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

vylepšili jsme portál

Více benefitů za stejnou cenu!

ProByznys.info nyní nabízí nové praktické nástroje, které mohou firmám především pomoci získat nové zákazníky. (Více zde)

Přístup k nástrojům získáte po registraci a zaplacení předplatného (od 700 Kč).

Abyste nekupovali zajíce v pytli můžete si nástroje vyzkoušet v rámci registrace zdarma.

PŘEHLEDNĚ: CO VŠE
PORTÁL NYNÍ NABÍZÍ

Máte pocit, že papírovým pohlednicím odzvonilo? Společnost iGATE si myslí opak a naopak věří v jejich nový boom. Na český trh uvedla mobilní aplikaci Postisimo, která umožňuje zaslat skutečnou papírovou pohlednici s vlastním motivem až do poštovní schránky.

Pohlednici uživatel vytvoří z uložených obrázků nebo fotografií přímo v chytrém mobilním telefonu nebo tabletu. V aplikaci pak už jen vyplní nebo vybere z adresáře poštovní adresu a napíše libovolným písmem text o maximální délce 400 znaků.

Adresát i odesílatel může být z jakékoliv země světa, podle nastavení telefonu se nastaví i jazyk aplikace, která je dostupná ve 12 jazycích. Provozovatel garantuje doručení pohlednice do tří pracovních dnů. Celková cena činí 29 Kč včetně tisku a doručení na klasickém pohlednicovém papíru. 

„Okamžitě po zaplacení jde pohlednice do tisku. Poté ji obratem zašleme na zvolenou adresu. Lidé se proto již nemusejí bát, že jejich pohlednice z dovolené dorazí do schránek až po návratu domů,“ říká Pavel Kalčev, marketingový ředitel společnosti iGATE.

Aplikace je k dispozici v současnosti pro mobilní telefony s operačním systémem Android i pro iPhony od společnosti Apple a je zdarma ke stažení na Google Play či App Store. Podle Kalčeva se aplikací brzy dočkají i majitelé telefonů Nokia a Blackberry. Stáhnout si ji můžete ZDE.

Provize pro firmy

Příležitost se nabízí i firmám, především menším provozovatelům trafik, restaurací nebo hotelů. Pohlednice lze totiž platit třemi způsoby:

  • Online platbou – funguje přes platební bránu PayU, je možné zvolit bankovní převod či platbu kartou 
  • Platbou z přednabitého kreditu, a to po registraci na stránkách postisimo.com 
  • Platbou pomocí kódu voucheru, které lze získat u smluvních partnerů projektu Postisimo 

A právě třetího způsobu mohou firmy využít a vouchery s kódy konečným zákazníkům prodávat. „Zapojit se může každá menší firma. Budeme rádi,“ říká pro ProByznys.info Pavel Kalčev. 

Rozlehlou základnu zhruba 78 tisíc prodejců již společnost iGate má, a to v rámci projektu Baby Friendly Certificate. Prodejce voucherů pak má z prodeje jistou finanční provizi.

Kontakt

V případě, že se chcete stát partnerem projektu Postisimo a prodávat vouchery, můžete kontaktovat přímo společnost iGATE:

info@igatecz.com

„Pokud jste například hoteliér, můžete u nás nakoupit určité množství tzv. skrytých pohlednic, nebo-li stíracích losů s kódem, a to za nižší cenu než 29 Kč, za které je musíte poté prodat konečnému zákazníkovi,“ vysvětluje Kalčev.

Podle něj už je teď zapotřebí jen vyeliminovat podmínky u jednotlivých partnerů. "Podnikům by se spojenectví s námi mělo vyplatit. Pokud mají zisk z aktuálních pohlednic 2 Kč, bude naše nabídka z provize určitě vyšší," dodává.

Související