Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Ačkoli ještě není ani půle února, termín odevzdání daňového přiznání se pro řadu z Vás blíží. I proto jsme připravili sérii článků, abyste věděli, co je dobré vědět a znát před podáním daňového přiznání. V tomto úvodním díle se zaměříme na všeobecnější informace týkající se daňového přiznání.

Na druhou stranu můžeme rovnou na úvod uklidnit, že oproti loňsku se toho příliš nezměnilo, protože daňová legislativní smršť ze závěru roku (o řadě změn píšeme ZDE) sice vstoupila v platnost, nicméně ve vztahu k daňovému přiznání se projeví, až ho budete podávat příští rok.

Pro rok 2012 můžeme zmínit jen dílčí - pozitivní změny - zvýšila se sleva na poplatníka i částka daňového zvýhodnění na dítě.

ProByznys.info

Vyzkoušejte si nový portál
pro malé a střední firmy

VÍCE O PORTÁLU

REGISTRUJTE SE NA 30 DNÍ ZDARMA

Výraznou proměnou pak prošla samotná organizace správy daní, když kromě změny názvu - nazývá se oficiálně "Finanční správa" - musíte dát pozor, na jaký účet daň odvádíte.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.