Při objednávání zboží z e-shopu a následném výběru způsobu dopravy hraje cena hlavní roli pro 39 procent Čechů. Pro ostatní jsou důležitější další faktory jako možnost nechat si zboží doručit na různá místa a v různém čase. Významnou roli hraje také předchozí zkušenost a rychlost dodání. Vyplývá to z průzkumu společnosti NetDirect, který dále ukázal, že jen velmi málo Čechů je při výběru věrných jedné firmě.

Z průzkumu mezi 525 respondenty vyplynulo, že cena je hlavním faktorem především pro mladší lidi do 35 let. Primárně podle ceny se jich rozhoduje téměř polovina. U starších lidí mezi 54 a 65 lety je to oproti tomu pouze 27 procent. Vůbec nejvíce jsou ale na cenu orientováni vysokoškolsky vzdělaní lidé. Za klíčovou ji považuje více než polovina z nich.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.