Cesta k zákazníkům

Získejte přehled o návštěvách vašich firemních webových stránek a zjistěte o jaké produkty či služby se zajímaly díky novému nástroji ProByznys.info Leady.cz

Loajalita - a nikoli zdrženlivost ve spotřebě - je ta nejostřejší zbraň, kterou mají konzumenti v rukou. Někdy bude každý člověk znovu chtít nebo muset nakupovat to, co už jednou koupil. Jde jen o to, u koho nakoupí. Získat věrnost zákazníků - to je jedna z nejpalčivějších výzev budoucnosti.

Veskrze loajální zákazníci nakupují u firmy častěji a kupují toho víc, jejich touha po změně dodavatele je nízká, většinou jsou také méně citliví na ceny a mají lepší platební morálku. Jsou rovněž shovívavější, pokud se stane nějaká chyba a je důvod k reklamaci či stížnosti. Pomáhají podniku svými radami a návrhy zlepšení, aby se stal ještě lepším než je. Poskytují zaměstnancům firmy dobrý pocit z práce a ze vzájemných kontaktů, podporují hrdost zaměstnanců na svoji firmu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.