Zjednodušte si podnikání

Využijte nový nástroj ProByznys.info softwarový balíček Chytré podnikání pro zjednodušení podnikání zahrnuje e-shop, účetní systém, ochranu a zálohu Vašich dat a řadu dalších produktů

Udržet si klienty je jednou z nejdůležitějších věcí obchodování, o to více v současné těžké době. I když však jednoho nebo několik ztratíte, nevěšte hlavu.

Zatímco získat nového klienta je mnohokrát těžší a dražší, k získání starých zákazníků potřebujete jen dobré nápady a především porozumět tomu, proč od vás klienti odešli.

Přes 80 procent ztracených zákazníků neodchází od vás ke konkurenci pro nenapravitelné chyby. Proto věřte tomu, že hodně jich můžete získat zpět a zároveň si touto cestou můžete udržet i klienty stávající.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.