Chcete cíleně oslovit přesně definovanou skupinu potencionálních zákazníků? Jedním z nových nástrojů přímého marketingu je emailing. Jeho výhodou je jednoduché sledování zpětné vazby pomocí detailních statistik. Vytvoření a rozeslání je rychlé a v porovnání s jinými nástroji levné. Zákazníky tak můžete oslovit personifikovaně, rychle, levně a se zpětnou vazbou

Jak začít s email marketingem?

V první řadě se zamyslete, jak email funguje jako médium a k čemu ho můžete využívat. Promyslete si, zda je skutečně vhodný pro plánovanou akci. Může se stát, že chcete použít emailingu, a přitom by se lépe hodil klasický direct mail (různé formy přímé zásilky).

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.