Kvalitní web jednoduše

webmium

Vytvořte jednoduše kvalitní web pro podnikání díky novému nástroji portálu ProByznys.info

Funkční a správně cílené webové stránky jsou pro úspěch firmy stále důležitější. Abyste udělali z náhodných návštěvníků svého firemního webu zákazníky, měli byste se nejdříve zeptat sami sebe, co všechno musí web umět.

Kromě oslovení nových zákazníků to může být třeba poskytování rychlejší a kvalitnější zákaznické podpory, odbourání distributorské sítě a zavedení přímého prodeje výrobků či účinnější propagace.

Nicméně, čím více funkcí budete po webu požadovat, tím méně přehledný bude. Na upoutání pozornosti návštěvníka přitom máte podle průzkumů maximálně deset sekund.

Internetový trh v ČR

1 hodinu

tráví průměrný český uživatel denně na internetu. Drtivá většina lidí používá internet pouze k odesílání a přijímání mailů (80 %) a k vyhledávání zboží a služeb (70 %)

130 miliardami

přispěl v roce 2009 internet českému hospodářství, což představuje 3,6% HDP

37 miliard korun

utratili Češi v roce 2009 na internetu, což je přibližně 19 tisíc na osobu

24 procent

dospělých si v roce 2009 zakoupilo v Česku zboží nebo služby přes internet.

Z webu by tak mělo být na první pohled patrné, o jaký typ stránek jde - zda si na nich zákazník může nakoupit, či jde pouze o prezentaci, kde se nic neprodává.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.