Seminář

Provozujete e-shop? Logistika a on-line platby - nutnost, ne pouze výhoda. Odpověď dostanete na semináři v 9:30 ve čtvrtek 28. listopadu 2013, které se koná ve vydavatesltví Economia, Pernerova 47, 180 07 Praha 8. Více informací ZDE

Všichni zaregistrovaní na ProByznys.info získávají 20% slevu pro vstup na seminář

 

Máte fungující e-shop, ale stále se vám zdá, že to ještě není ono? Pak se zkuste podívat na to, jak máte vyřešené skladování prodávaných výrobků a logistiku. Právě tento faktor může být jednou z výhod, díky níž se k vám zákazníci vracejí.

Nicméně možná zjistíte, že vám tato stránka přidělává více práce než je zdrávo a přitom byste mohli využít služeb externí firmy. Důležité je, abyste se nedostali do situace, kdy se podnikatel či menší firma stává zajatcem svého e-shopu, kdy musí trávit nad problémy týkající se jeho provozu až několik hodin denně.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.