Jiří Kuliš

Od prosince 2009 je generálním ředitelem a místopředsedou představenstva akciové společnosti Veletrhy Brno; od roku 2006 zde působil jako externí poradce. V letech 1992-2005 byl vedoucím diplomatické mise České republiky na Novém Zélandu a později obchodním radou na ambasádách v Sydney, v Tokiu a ve Washingtonu. Po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze (1976) pracoval ve společnosti Brněnské veletrhy a výstavy až do svého odchodu do diplomacie.

Kdo chce uspět na veletrhu, nesmí podcenit přípravu. Generální ředitel a místopředseda představenstva Veletrhů Brno, a. s., Jiří Kuliš zdůrazňuje, že smyslem velkých výstav je představit novinky, vize a řešení. Pětapadesátý Mezinárodní strojírenský veletrh i nový dopravní veletrh Eurotrans z tohoto pohledu určitě nezklamou.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.