Dobrá pověst firmy spolu se zaběhlou značkou často patří mezi to nejcennější, co společnost vůbec vlastní. Na obou je ale potřeba pracovat a neustále je vylepšovat. Dříve či později tak většina podniků začne uvažovat o tom, že by si na tento úkol mohla najmout PR agenturu. S podobnou úvahou ale přichází mnoho otázek: je opravdu potřeba externí agentury nebo si vystačí firma sama, jak případně externí agenturu vybrat a jak vůbec zhodnotit její výsledky?

Rozhodnutí, komu svěřit vedení komunikace, závisí na mnoha faktorech. První souvisí s efektivitou a interními potřebami. "Zaměstnanec má přímý přístup k informacím, je součástí každodenního dění ve firmě a dokáže tak velmi pružně reagovat na konkrétní potřeby své společnosti. Na druhou stranu platí, že při správném nastavení může i agentura fungovat stejně dobře, jen je třeba dodržovat informovanost na obou stranách," vysvětluje Tomáš Hejda z PR Mollo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.