Naslouchejte svým zákazníkům

Zákazníci vám také mohou poskytnout zajímavou zpětnou vazbu se spoustou nápadů na vylepšení. Zamyslete se nad některými z nich. David Nevečeřal, zakladatel e-shopu Ušetřeno.cz, popisuje své zkušenosti: "Hodně se věnujeme sbírání zákaznického feedbacku a přihlížíme k němu při dalším rozvoji portálu. Oslovujeme naše uživatele s krátkými dotazníky a zjišťujeme, jestli jim bylo vše jasné, jestli se jim web příjemně používal a splnil jejich očekávání. Není k tomu potřeba žádný složitý systém, využíváme volně dostupnou službu Google Forms. Podle výsledků pak operativně zařazujeme drobné změny a plánujeme ty dlouhodobější."

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.