Pro Českou republiku nepředstavuje Bulharsko pouze prázdninovou destinaci, ale také významného obchodního partnera. Tuzemské výrobky mají na tamějším trhu dobré jméno a vývoz do Bulharska tvoří téměř trojnásobek dovozu z této země. Objem investic se navíc rok od roku navyšuje. Tento přímořský stát s více než 7 miliony obyvatel je velmi přátelský vůči návštěvníkům i obchodním partnerům.

Mentalita a způsob jednání tamějších partnerů odpovídá charakteristikám jihovýchodních Evropanů. I v průběhu obchodní schůzky tak můžete narazit na ležérní postoje a přátelský přístup. Obecně bývá zvykem zahájit konverzaci na obecné či osobní téma – například tím, jak se vám v hostitelské zemi líbí, kde jste ubytovaní a podobně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.