Principy takzvané štíhlé výroby se hodí i pro menší firmy. Návodů a metod, jak docílit této štíhlé výroby, existuje mnoho. Potíž je v tom, že malým a středním firmám často připadají příliš komplikované, nevhodné pro zakázkovou či malosériovou výrobu. Nebo je zavádějí jen nárazově a mechanicky, bez souvislostí a celkové změny přístupu k podnikání.

"Principy štíhlé výroby se naopak vyznačují svou jednoduchostí. Jde o aplikaci pověstného selského rozumu do výrobních organizací," oponuje Dušan Dostál, poradce v oblasti štíhlé výroby. "Jedním ze základních principů štíhlé výroby je neustálé zlepšování, známé jako Kaizen (změna k lepšímu). Proč by mělo být složitější tento princip aplikovat v malé organizaci?"

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.