Česká ekonomika roste, obchody se hýbou, firmám se vrací jednak investiční apetit, ale i chuť přijímat nové zaměstnance. Firemní HR oddělení proto nyní s větší intenzitou řeší otázku, kde najít vhodné kandidáty. Přitom obsadit místo za každou cenu není strategické rozhodnutí a firmy stojí dost peněz.

Loni společnost Hay Group provedla mezinárodní průzkum, z něhož vyplynulo, že téměř dvě třetiny náborových odborníků má problém nalézt do firmy správné lidi. Více než třetina z nich pak přiznala, že boj o talenty vzdává a vědomě zaměstnává nevhodné kandidáty. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.