Otázkou, jak přitáhnout, udržet a motivovat talentované zaměstnance, se zabývají firmy napříč odvětvími. Absolventi stejně jako zkušení pracovníci ocení firemní benefity, ale také férový přístup nebo příjemné pracovní prostředí. Boj o zaměstnance je dlouhodobě nejtvrdší v technických oborech a informačních technologiích.

"Zahraniční firmy jdou těm českým často příkladem v tom, jak pracovat se zaměstnanci. Jednoduše pochopily dříve než my, že zaměstnanci jsou největším firemním bohatstvím," říká viceprezdent Hospodářské komory Bořivoj Minář. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.