Příčinou těchto chyb nejsou dobré úmysly jako takové, ale dobré úmysly projevené na nevhodném místě. Zařazujeme-li je v našem přehledu na prvé místo, neznamená to, že by byly nejzávažnější. Důvodem je, že jde o chyby, které lze poměrně snadno odstranit.

Chyby spojené s nadměrnou shovívavostí

Prvou skupinu těchto prohřešků tvoří chyby spojené nadměrnou ohleduplností nebo sníženou kritičností vůči méně výkonným zaměstnancům. Mohou být spojeny s představou, že ráznější zakročení by mohlo zničit dobrou atmosféru na pracovišti, či obavou, že k dokumentování výkonových problémů některých osob není dostatek podkladů. Podobně působí víra, že problémy s výkonem nebo chováním některých zaměstnanců po čase samy odezní.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.