Nedostatečná komunikace může postihovat sdělování i získávání informací, a to napříč organizací, „shora dolů“ i „zdola nahoru“. Spektrum důsledků, které nedostatky v této komunikaci přinášejí, je široké. Zaměstnanci, kteří nemají dostatečné informace, se nemohou správně rozhodovat ani vykonávat své úkoly.

Bariéry v komunikaci mezi útvary ohrožují termíny i výsledky práce. S otevřenou výměnou názorů souvisí i schopnost podniku řešit problémy, vyhledávat nové příležitosti a udržet motivaci, iniciativu a loajalitu zaměstnanců.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.