Popularita vysokoškolského studijního programu Master of Business Administration nezadržitelně stoupá. Zatímco před 40 lety vycházely z amerických vysokých škol podobné počty právníků a držitelů titulu MBA, dnes je absolventů manažerských programů čtyřikrát tolik.

I přes všechny dosažené úspěchy je však třeba zohlednit nelehké aktuální podmínky. Zájemci o titul MBA například začínají pochybovat, zda se jim náklady na takto nákladné studium vůbec někdy vrátí. Samotné školy ovšem tvrdí, že jejich absolventům již tolik nejde o pohádkové platy jako dříve. Nechlubí se ani tak tím, kolik z jejich studentů získalo skvěle placenou práci v oblasti finančnictví, veřejnosti spíše předkládají příklady těch, kteří zkusili štěstí u neziskových organizací nebo založili sociální podniky. V souvislosti s odeznívající finanční krizí totiž právě takovéto údaje odpovídají sociálně laděné image, kterou si školy chtějí vybudovat.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.