Špatná připravenost žáků středních odborných škol a učilišť se stává známým tvrzením, které lze mimo jiné slyšet i z podnikatelské sféry. Propojení teorie a praxe se stalo pro mnoho škol tvrdým oříškem a spokojeny pak nejsou ani firmy, které v době těžké ekonomické situace odmítají zaměstnávat mladé lidi bez zkušeností.

Spokojit se s tímto stavem ale nechtěla střední odborná škola (SOŠ) a střední odborné učiliště (SOU) v Horšovském Týně. Založila proto tzv. studentské podnikatelské firmy, jejichž cílem je, aby každý obor školy postupně podnikal ve své budoucí profesi.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.