Školení manažerů hraje životní roli ve výkonu a ziskovosti společnosti. Pomáhá podpořit růstovou strategii společnosti, rozšířit soubor schopností jejích manažerů, pobízet angažovanost zaměstnanců a jejich loajalitu a celkově zdokonaluje produktivitu.

Proto není překvapením, že v průzkumu mezi 131 šéfy HR z 124 podniků střední velikosti, který provedl Corporate Executive Board's (CEB) HR Leadership Council, zjistil, že zdokonalení schopností manažerů je jejich druhou nejvyšší prioritou. Hned za udržením klíčových zaměstnanců a jejich angažovaností.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.