Intenzivnímu vlivu a rozvoji nových technologií, využívání internetu v podnikání a novým způsobům komunikace se nejde vyhnout. Inovace zjednodušují procesy a šetří firmám náklady. Pro podnikatele, kteří chtějí firmy modernizovat a inspirovat se nejnovějšími technologickými novinkami a jinými "vychytávkami" z oblasti chytrého podnikání, pořádá sdružení CzechInno akci s názvem Smart Bussiness Festival 2016. 

Hlavním cílem druhého ročníku festivalu je nabídnout potenciálním, začínajícím i zavedeným podnikatelům širokou škálu nástrojů, kterých mohou využít pro zefektivnění svého podnikání při využití technologických, sociálních a ekonomických inovací.

Akce proběhne ve dnech 26. a 27. října v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti v Holešovicích. Nabídne přednáškovou a expoziční část i organizovanou sérii B2B setkání s tematickým zaměřením na chytrá řešení pro byznys a konkrétní možnosti spolupráce v oblasti takzvaného Průmyslu 4.0 – tedy prvků pokročilé digitalizace, kterými jsou internet věcí, služeb a lidí, 3D tisk, virtuální realita, vzájemně propojené robotické systémy či soustavy senzorů a čidel.

"Kromě informací seskupených kolem osmi programových pilířů jsme přidali i téma roku – kterým je pokročilá digitalizace průmyslu a praktické důsledky čtvrté průmyslové revoluce pro české podnikatele. Průmysl 4.0 na naší akci není nedostižným Yettim, kterého ještě nikdo neviděl, ale naopak reálnou věcí, na kterou si můžete sáhnout," doplňuje předseda sdružení CzechInno David Kratochvíl.

V tematických blocích se účastníci dozvědí, jak hledat efektivní úspory materiálních zdrojů potřebných pro provoz firmy, jak investovat do její budoucnosti, kde nabrat či jak si vychovat zaměstnance pro novou éru, kterých digitálních řešení využít pro zjednodušení firemních procesů a jaké technologie jsou k dispozici pro upgrade firmy v oblasti Průmyslu 4.0.

Nebudou chybět ani informace o nových obchodních modelech, právních a celospolečenských aspektech pokročilé digitalizace a v neposlední řadě o poradenských, logistických a jiných službách, které je možno pro zefektivnění podnikání využít.

Registrovat se na akci můžete zde. Více informací naleznete na webových stránkách festivalu. 

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 0 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.