S rostoucím objemem firemních dokumentů se zintenzivňuje debata o "paperless" řešeních. Tedy o úplném nahrazení papírových dokumentů elektronickými. Ale pozor. Tento proces sice zrychluje administrativní i správní činnost, zmenšuje riziko porušení dokumentů, snižuje nároky na prostor či náklady, ale pouze za předpokladu, že je proveden korektně.

Jen ty elektronické dokumenty, které byly vytvořeny bezpečným způsobem a správně uloženy, si totiž zachovávají svoji důvěryhodnost a právní relevanci. O tomto a souvisejících tématech hovořili odborníci na konferenci Information Security & eArchiving Conference, kterou pořádala společnost SEFIRA. Její ředitel Marián Jurík poskytl portálu ProByznys.info krátký rozhovor. 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.