Od ukončení podpory systému Windows XP uběhl téměř rok. Jeho podíl se snížil, nicméně stále je druhým nejpoužívanějším operačním systémem ve firemním prostředí, hned za Windows 7. Mnoho firem se tak stále vystavuje riziku, že jejich počítač s nepodporovaným operačním systémem, případně celá síť, se nakazí nežádoucím softwarem.

Útočníci dnes cílí na získání citlivých informací, případně mohou využít ovládnuté počítače k dalšímu šíření nežádoucího softwaru a jiným cíleným útokům. Z toho vždy pramení zbytečné problémy, které mohou paralizovat firmu na několik hodin, někdy i dní. Tyto výpadky pak mají velké finanční dopady, kterým se lze ale relativně snadno vyhnout.

Je proto dobré posoudit současnou situaci a využít poslední možnost, jak zakoupit ověřený a uživateli oblíbený systém Windows 7 Home Premium. Jeho prodej společnost Microsoft ukončila na podzim loňského roku, nicméně stále se ještě doprodávají skladové zásoby. Díky včasnému přechodu na novější verzi Windows budou navíc uživatelé moci zdarma přejít na systém Windows 10, a to v průběhu následujích 12 měsíců od jeho uvedení na trh. Více informací najdete na www.microsoft.cz/akcewindows.

Bezpečnost a produktivita jsou alfou a omegou byznysu

Přechodem na novou verzi Windows 7 nebo 8.1 získají uživatelé nejen zcela nové možnosti práce s dokumenty či nové aplikace, ale také větší bezpečnost systému proti aktuálním hrozbám. Tyto hrozby a typy útoků se totiž za posledních 14 let, což je doba od uvedení systému Windows XP na trh, významně změnily.

Velký posun nastal také v oblasti produktivity. S novými funkcemi lze každý den ušetřit několik minut cenného času, které lze věnovat rodině či koníčkům. A komu by se nehodil nějaký ten ušetřený den ročně. Základní, ale často opomíjené tipy a triky pro systémy Windows 7/8.1 a Microsoft Office, můžete najít například v tomto dokumentu (pdf, docx).

Přejděte tedy na systém Windows 7 nebo Windows 8.1 nyní a získejte jistotu podporovaného operačního systému. Více podrobností o ukončení prodeje systému Windows 7 Home Premium a přechodu na Windows 10 najdete zde

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.