Stále populárnější provozování aplikací a ukládání dat na vzdálených serverech (takzvaný cloud) může být největším bezpečnostním rizikem počítačové historie. Stejně jako související přechod na stále nezabezpečené mobily a tablety. Pro vývojáře bezpečnostního softwaru jde ale naopak o jednu z největších příležitostí.

Odvětví IT průmyslu zabývající se ochranou před škodlivým softwarem, viry a útoky hackerů patří k nejstabilnějším. Podle údajů společnosti Gartner se výdaje firem na počítačovou bezpečnost pohybují posledních pět let kolem pěti procent rozpočtu na IT bez ohledu na krizi. S přechodem ke cloudu navíc poptávka roste, zvláště pak u malých a středních firem.

Tlak ze strany menších firem

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.