Od vzniku firmy Dozamo, která se zaměřuje na výrobu individualizovaného nábytku, sice neuplynul ani měsíc, ale ambice majitelů Martina Žáka a Cosima Donatiho rozhodně nekončí u prvních vyrobených skříní. Po několikaměsíční práci spustili před několika týdny webové stránky s on-line konfigurátorem, kde si zákazník může sestavit skříň podle svých představ. Postupně plánují začít také s výrobou knihoven, komod, stolků a postelí.

"Nějakou dobu jsem pracoval u táty v nábytkářské firmě, takže tenhle průmysl znám a je mi blízký," vysvětluje čtyřiadvacetiletý Martin Žák, proč se rozhodl podnikat v nábytkářství. "Je to strnulý, tradiční obor, a tak jsem si říkal, že by bylo zajímavé vymyslet on-line koncept prodeje nábytku. Upřímně si myslím, že showroomy jsou přežitek. Nábytkový průmysl zůstává jedním z posledních, které nejsou etablované na internetu a dříve nebo později se tam musí přesunout," dodává.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.