Pomáhala založit první coworkingové centrum na jihu Čech. Teď Kristýna Mokráčková rozjíždí podnikání s balíčky regionálních potravin. S kolegyní Lenkou Potužníkovou chtějí projektem Moc dobrot podpořit jihočeské farmáře a nabídnout lidem možnost ochutnat poctivé domácí potraviny, které v běžných obchodech nenajdou.

"Nápad vznikl kolem Vánoc, když jsem mamce jako dárek objednala měsíční předplatné na degustaci vína. Napadlo mě, že na podobném principu by se určitě dalo vymyslet spoustu projektů. A pak Lenka přišla s myšlenkou, že budeme každý měsíc dělat balíčky s regionálními potravinami. Párkrát jsme se sešly, promyslely koncept a v březnu už jsme rozvážely první krabičky," líčí Mokráčková. V srpnu se do oběhu dostal šestý balíček.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.