I Moravskoslezský kraj zná své vítěze Rozjezdů roku a zároveň poslední čtrnáctou výherkyni, která postupuje do celorepublikového finále. V regionálních kolech soutěže bylo oceněno celkem 49 projektů.

V ostravském HUBu zasedla porota složená z odborníků i úspěšných podnikatelů. Na severní Moravě se do soutěže přihlásilo 22 projektů, například škrabací salón nebo kurz výroby pralinek.

První místo získala Ivana Vajdová s projektem Vesnička skřítků a pohádkových bytostí. "Cílem mého projektu je autorská tvorba pohádkových a kouzelných bytostí. Je vždy navázána na konkretní místo - dle regionálních pověstí a pohádek. Zaměřuji se na rodiny s dětmi a podporu cestovního ruchu," popisuje vítězka. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
reklama