Buďte v obraze

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a neunikne Vám žádná novinka na portále ProByznys.info

V letošním roce bude opět ve všech krajích České republiky udělena vybraným potravinám značka Regionální potravina. Tu mohou na čtyři roky získat malé a střední firmy, které mají maximálně 250 zaměstnanců. Oceněny by měly být nejkvalitnější zemědělské nebo potravinářské výrobky, které zvítězí v krajských soutěžích. Přihlášky lze podávat zhruba od poloviny dubna. 

Soutěž se vyhlašuje jednou ročně v každém ze třinácti krajů České republiky. Přihlášený výrobek musí být vyroben v daném regionu s podílem místních surovin minimálně 70 procent. Hlavní složka musí být stoprocentně domácího původu. "Těším se, že se s dalším ročníkem soutěže rozšíří sortiment výrobků nesoucích logo Regionální potravina. Podpora a propagace regionálních výrobců potravin patří dlouhodobě mezi priority ministerstva zemědělství. Pomáhají rozvíjet region a zákazníkům navíc usnadní výběr mezi kvalitními potravinami," okomentoval ministr zemědělství Marian Jurečka.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.