Ve středu 17. září odstartoval v Hradci Králové devátý ročník soutěží Vodafone Firma roku a GE Money Bank Živnostník roku, které vyhlašují Hospodářské noviny.

Prvního krajského kola celorepublikové soutěže, jež vyvrcholí celostátním finále 9. prosince v Praze, se zúčastnilo 253 společností a 220 živnostníků.

Porota ocenila implantáty

Vítěznou firmou se v Hradci Králové stala společnost Ella-CS. Ta na českém trhu působí už třiadvacet let a zabývá se vývojem, výrobou a prodejem medicínských implantátů. "Na vítězi se shodla drtivá většina poroty. Myslím, že bude velice dobře reprezentovat Královéhradecký kraj v celorepublikovém kole," uvedl zástupce partnera soutěže, Tomáš Moravec ze společnosti Vodafone.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.