Když bylo Tereze Hradilkové 26 let, odstěhovala se s manželem na šest let do Asie. Dva roky strávili v Tokiu, kde se jim narodil syn. Další čtyři roky pobývali v Hong Kongu. Každý pobyt v zahraničí může změnit vaše životní nasměrování, obzvláště jedná-li se o tak dlouhý pobyt. U Terezy Hradilkové to platí dvojnásob.

Už v Japonsku se snažila naplno poznat tamní život a kulturu. „Hltala jsem všechno. Učila jsem se jazyk a vařit, což bylo nezbytností k přežití, protože kdyby chtěl člověk vařit stejné jídlo jako v Evropě, nedoplatí se," říká k začátkům Hradilková.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.