Petra Janíčková

Narodila se před 37 lety v Pelhřimově. Vystudovala fakultu Ekonomie a podnikání na Vysoké škole ekonomické v Praze. Magistra pak vystudovala na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, konkrétně obor Multimédia a komunikace.

V letech 2004 - 6 působila jako ředitelka mezinárodní jazykové školy Berlitz v Brně. Od roku 2010 pracovala pro Britskou obchodní komoru. V roce 2013 založila společnot Agender, která provozuje portály Pracezeny.cz a Pracenad50.cz. Součástí je také projekt Inicio 50, který podporuje lidi nad 50 rozjíždějící svůj vlastní byznys.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.