Co je coworking?

Coworking znamená to, co v doslovném překladu. Tedy spolu-práci na sobě nezávislých lidí ve sdíleném prostoru, který umožňuje vznik neformálních sítí.

Vytváří podmínky pro samostatnou práci i spolupráci na větších projektech mezi obory, podporuje kreativitu. Dokáže vytvářet funkční spřátelené komunity profesionálů a řeší elegantně většinu nedostatků práce z domova, od pocitů osamělosti po sklouzávání k workoholismu.

Kavárny nebo coworkingová centra představují pro mnoho začínajících podnikatelů nebo odborníků na volné noze vhodné alternativní prostředí k práci.

Jde o velmi živé prostředí, potkají nové lidi, v kavárnách je neomezený přístup ke kávě a internetu a navíc ušetří na provozních nákladech díky nízkému nebo nulovému nájmu.

Jsou to ale vhodná místa k práci? Z posledních průzkumů například vyplývá, že tyto tzv. huby (pozn. v angličtině to mj. znamená centrum, střed) stále zájemce táhnou a svoji popularitu si již získaly i u nás. U kaváren je tomu ale spíše naopak.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.