Finanční ředitelé v regionu Evropy, Středního východu a Afriky (oblast EMEA) by měli změnit svůj přistup k posuzování finančního zdraví svých podniků a nasadit nové indikátory výkonnosti, které lépe zohlední význam nehmotných aktiv. Vyplývá to ze studie The Digital Finance Imperative (Jak řídit finance v éře digitálního byznysu) organizace Chartered Global Management Accountant (CGMA) a společnosti Oracle.

Význam nehmotných aktiv v posledních letech neustále roste a v současnosti tvoří až 80 procent hodnoty společností z indexu S&P 500. Respondenti průzkumu v zemích EMEA uvedli, že největší význam pro jejich podnikání má spokojenost zákazníků (75 procent), správně nastavené podnikové procesy (62 procent) a vztahy se zákazníky (62 procent).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.