Poptávka po refinancování úvěrů malých a středních firem (SME) v posledních letech výrazně roste, vyplývá z údajů Equa bank. Zájem se prolíná napříč všemi obory od nemovitostního financování přes financování ekologicko-energetických projektů, jako jsou bioplynové stanice, malé vodní elektrárny nebo fotovoltaické panely, až po standardní investiční a provozní úvěry.

"Jedním z oborů nejvíce zasažených dopady ekonomické krize jsou stále stavebnictví a doprava – banky také pro firmy z těchto odvětví nejvíce zpřísnily parametry financování," vysvětluje Vojtěch Záškodný, ředitel firemního bankovnictví Equa bank. Výsledky zkoumání potvrzují i některé další bankovní domy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.