Řada procesů, činností a služeb, které přímo nesouvisejí s hlavním předmětem podnikání, jsou součástí chodu každé firmy. Pro její fungování a existenci jsou ovšem nezbytné.

Do podpůrných činností patří například správa energií, osvětlení, údržba, revize a opravy technického zařízení budovy či odpadové hospodářství.

Dále pak kurýrní a poštovní služby, úklidové práce, inventarizace, datová centra a zpracování dat, telekomunikační provoz, skladovací služby, parková úprava, ale také správa vozového parku, recepce, tlumočení a překlady, bezpečnostní služby, rozúčtování nájemného a dalších poplatků, údržba výtahů, kopírování, tiskové služby nebo firemní stravování či catering pro speciální příležitosti. Zkrátka vše, co souvisí s běžným životem firmy, avšak nesouvisí přímo s jejím předmětem podnikání.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.