Podle způsobu, jakým firma šetří, se dobře pozná, v jakém stavu se nachází. Plánované kroky a jejich rozumné uplatňování svědčí o tom, že podnik myslí i na prevenci. Naopak rušení projektů, které ještě včera patřily k těm nejperspektivnějším, znamená, že manažery ovládla panika a osekávání nákladů probíhá naprosto nekoordinovaně. Poradíme vám, jak najít optimální stav.

Než ale začnete šetřit, zvažte, koho se mají úsporné kroky opravdu dotknout. Plošné snižování nákladů bývá podle odborníků nejčastější chybou. Způsobí totiž škody v částech firmy, které už fungují efektivně.

Při rozhodování, kde utáhnout kohoutky, se řiďte velikostí profitu. Ušetřit tisíce korun měsíčně na tisku dokumentů je příjemné, efektivnější řízení výrobní linky vám ale uspoří daleko více.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.