Novela zákona o dani z přidané hodnoty účinná od letošního ledna zavedla institut tzv. nespolehlivého plátce, včetně zveřejnění těchto osob. Součástí je i povinnost pro daňové subjekty uvádět v přihlášce k registraci k dani z přidané hodnoty (DPH) všechny své účty používané pro ekonomickou činnost a určit ta čísla účtů, která budou zveřejněna způsobem umožňující dálkový přístup

A právě tyto účty svých obchodních partnerů musí od 1. dubna tisíce firem kontrolovat, aby se vyhnuly hrozbě ručení za to, že jejich obchodní partner neodvedl DPH.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.